בניית אתרים

בניית אתרים

אם אתם מתעניינים בבניית אתרים, הגעתם למקום הנכון, נשמח לתת לכם הצעת מחיר ורמת שירות שרק אצלנו ניתן להשיג. נתחיל עם קצת רקע. כמעט כל אחד יכול להגדיל מכירות מבניית אתר, אך זאת בתנאי שהוא נבנה בצורה מקצועית, הן מבחינה טכנית והן מבחינה שיווקית, הגדרת קהל יעד, איפיון תדמית ועוד.

בניית אתרים

ישנן מס' גישות לבניית אתרים, גישה אחת בה ניתן לבחור יותר מ-500 תבניות עיצוב, ולהתאים לכל עסק את העיצוב המתאים לו, וגישה אחרת בה ניתן לשלוט באתר ולהתאים אותו אישית. בבניית אתרים בדרך זו ניתן לבנות אתר בגרסה מתאימה לטלפון הנייד, וניתן לבחור דומיין ייחודי מתוך מבחר של אופציות. 

לא כל בניית אתרים משמשת לאותה מטרה, המטרה הטריוויאלית ביותר לבניית אתר היא שיווק ומכירה, אם על ידי הקמת אתר תדמית, שמסביר על המוצר/ על בית העסק, או באמצעות אתר של חנות אינטרנטית שבה ניתן פשוט לבחור מוצר, לשלם בכרטיס אשראי באופן מאובטח, ולהזמין את המוצר. 

מעבר לכך ישנם אתרים שבאים לקדם אג'נדה מסוימת או להפיץ דעה. ישנם אתרי בלוגים למיניהם ורשתות חברתיות. ולא שכחנו את אתרי החדשות, אתרים כלכליים ועוד. כל אתר נבנה בטכניקה אחרת, ומוטמעיפ בו יישומים שונים, לפי אפיון מראש של פעילות הגולשים באתר ומטרות מנהלי האתר. לבניית אתר באופן מקצועי פנו ל-HOLT שיווק דיגיטלי שתופס לך לקוחות.

בניית אתרים לעסקים

כל מי שגולש באינטרנט (ובעצם, יש היום מי שלא?) יודע שקיימים אתרים רבים למטרות שונות. מה מאפיין בניית אתרים לעסקים? ובכן, בבניית אתר לעסק קודם כל צריך להגדיר מטרות ברורות, תוצאות מדידות: האם מכרנו וכמה? האם העלות של בניית אתר, תחזוקה, הוספת משאבי אנוש בעסק וכו', היא פחות או יותר מהרווח שנכנס מהאתר? או אולי יש צפי עתידי להגדלת הכנסות? במילים פשוטות, בבניית אתרים לעסקים אנו צריכים לבדוק שוב ושוב עלות מול רווחים. לבעל עסק שבונה אתר, יש שתי מטרות: מטרה ראשונה להרוויח כסף ומטרה שנייה להרוויח עוד יותר. בבניית אתרים לעסקים יש צורך באנשי שיווק, מעבר לבוני האתר מהצד הטכני. לפעמים גם נדרשת השלמה לאתר – ניהול קמפיין בגוגל, אם על ידי קידום אורגני או כל מוצר אחר שמתאים לעסק הספציפי, ובדיוק בשביל זה כדאי לכם לבחור ב-HOLT מומחים בשיווק דיגיטלי שיתפוס לכם לקוחות, ובעלי ניסיון וותק שיישבו מאחורי ההגה של בניית האתר שלכם ויתנו לכם את המידע הטוב ביותר בשבילכם.

חנות מקוונת באינטרנט

איך פותחים היום חנות? רמז: אין צורך לעשות סקר שוק מקומי – לבדוק אם חסרה חנות מוצרי חשמל באזור הספציפי, היום פותחים חנות מקוונת באינטרנט, דרכה תוכלו למכור אפילו ללוס אנג'לס, (בהסתייעות עם דואר ישראל, או חברת שליחויות אחרת). חנות מקוונת באינטרנט היא חנות ווירטואלית שמציגה את הסחורה שלכם בצורה משכנעת. חברת HOLT בונה אתרים מנוסה, שתתפוס לכם לקוחות. אנו ב-HOLT יודעים ליישם טכניקות שיווק שיגרמו ללקוח לבחור במוצר שלכם על פני המתחרים. כשאתם בונים חנות מקוונת באינטרנט זכרו שזירת התחרות שלכם היא גלובאלית ולא מקומית, אם ניתן להזמין את המוצר שלכם באמאזון בחצי מחיר, אתם צריכים להיות מוכנים עם תשובות לשאלת המחיר. לאחר מכן נדרשת תחזוקת אתר מקצועית שלא תצריך אתכם להתעסק בעניינים הטכניים של האתר אלא להתמקד במוצר/שירות שאתם מוכרים. דאגו לקבל הדרכה ברורה ממקימי האתר.

שנתחיל לתפוס לך לקוחות?

מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם?

קידום באמצעות תוכן

ניהול רשתות חברתיות

קידום ממומן

בניית אסטרטגיה

קידום אורגני

התחלת שיחה
היי, נעים מאוד אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.