קידום אורגני

קידום אורגני

גם אם תקימו אתר אינטרנט מקסים עם עיצוב אטרקטיבי ומושך ככל שיהיה, והוא יופיע ברשימת תוצאות החיפוש בגוגל במקום ה-97 או ה22, הסיכוי שמישהו ייחשף אליו הוא קטן מאוד. ישנן כמה אופציות לקדם אתר בגוגל, אחת מהם היא הקידום האורגני.

קידום אורגני

אורגניזם על פי וויקיפדיה, הוא כל דבר המסוגל להתרבות בכוחות עצמו. באנלוגיה לעניין קידום אורגני בגוגל, הכוונה היא לביצוע פעולות שונות, ביניהם הזנת מאמרי תוכן לאינטרנט, יצירת קישורים מאתרים חזקים לאתר שלכם ועוד פעולות נוספות ומורכבות באתר עצמו (מאחורי הקלעים שלו). פעולות אלו כאשר הם נעשות ע"י מקדם מקצועי ובעל ניסיון, מקדמות את האתר לתוצאות גבוהות בחיפוש באינטרנט, דבר אשר יגביר פעילות ומשפר את התדמית החיובית של העסק. 

בקיצור, קידום אורגני הוא שורה של פעולות המובילות להגדלת לקוחות ורווחי העסק שלכם, לכן מומלץ שתיקחו לשם כך אדם או חברה אמינה ובעלת ניסיון. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם לקוחות של אותה חברה, ולבדוק האם הם שבעי רצון מהמקצוענות של המקדם. 

הקידום האורגני מתחיל בהגדרת מילות מפתח, כתיבת מאמרי תוכן מקצועי תחת הכותרת ובנושא שהתקבל במחקר מילות המפתח. כדי לקבל תוצאות טובות נדרשת גם תקשורת טובה וזורמת, כותב תוכן מקצועי וכן הבנה בסיסית של הכותב בחומר הנכתב. גורם נוסף מרכזי בקידום אתרים הוא הקישורים, ככל שיש למאמר יותר קישורים לאתרים אחרים, ובעיקר לאתרים חזקים ומבוססים, כנראה ש'יש לו מה למכור' והוא מקבל מגוגל קידום רציני בתוצאות החיפוש. אנו ב-HOLT נעשב לכם קידום אורגני מקצועי ע"מ לתפוס את כל הלקוחות.

קידום אתרים

כיום, כמעט כל סקר שוק מתחיל בחיפוש בגוגל. מכאן שכל עסק הרוצה להצליח חייב לצאת למסע של קידום אורגני או קידום ממומן של האתר שלו. ללא קידום אורגני הכסף הרב שהשקעתם באתר ילך לפח. 

ניתן כיום להתאים את היקף הקמפיין והאופי שלו, לתקציב של העסק, כך שגם אם מדובר בעסק קטן, מומלץ להגדיר מראש את התקציב המתאים לו. כדי לעשות עבודה מועילה ומקצועית, ולהגיע לתוצאות, יש צורך בניסיון רב של המקדם, כמו כן תקשורת פתוחה וזורמת, שקיפות ואמינות בין המקדם ללקוח. כדי להשיג תוצאות טובות בקידום אתרים, יש צורך לתכנן את המהלכים הנדרשים ולבנות אסטרטגיה טובה. בהמשך נדרש תחזוק נכון ומקצועי לכל אורך הדרך של קמפיין הקידום.
אצלנו ב-HOLT יבצעו לך שיווק דיגיטלי וקידום אתרים שתופס לך את הלקוחות.

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני הוא פלטפורמת שיווק שבעזרתה ניתן לקדם אתרים לקדמת התוצאות של גוגל. קידום אורגני היא פעולה הדורשת סבלנות רבה, עד שרואים תוצאות יכולים לחלוף 3-4 חודשים. בינתיים צריך המקדם לדאוג לתוכן איכותי ולהכיר את העסק שאותו הוא מקדם – לפחות היכרות בסיסית. בעל עסק ששוכר שירותי חברת שיווק דיגיטלי צריך לשאול ולברר לגבי נתוני השטח, דוחות וכדו', משום שזהו תחום שקל ליפול בו. כמו כן תחום זה הוא מורכב ודורש ידע וניסיון בעולם הדיגיטל. 

הקידום האורגני שונה מהקידום הממומן, לקידום האורגני יתרונות רבים: ביניהם – בעל האתר לא משלם על כל כניסה לאתר, לעומת הקידום הממומן בו התשלום הוא לפי מחיר לקליק. אך יש לו גם חסרונות: החיסרון העיקרי הוא שעד שרואים תוצאות בשטח, יכולים לחלוף חודשים. בקידום הממומן לעומת זאת, אחרי מס' שעות כבר נראות התוצאות… אולם ככל שמדובר בחברה מתמחה התוצאות יהיו יותר מהירות. לכן מומלץ לפנות ל-HOLT – שיווק דיגיטלי שתופס לך לקוחות.

שנתחיל לתפוס לך לקוחות?

מגוון הפתרונות שלנו לעסקים

קידום באמצעות תוכן

ניהול רשתות חברתיות

בניית אתרים

בניית אסטרטגיה

קידום ממומן

התחלת שיחה
היי, נעים מאוד אנחנו כאן כדי לסייע בכל שאלה.